Hakkımızda

Hakkımızda

NİXUS Gıda İç ve Dış Tic. A.Ş. 2020 yılında Ankara’da kurulmuştur. Yıllardır temizlik ve toplu yemek sektöründe ayrı ayrı hizmet veren deneyimli ekibimiz, Nixus adıyla aynı çatı altında toplanmıştır.

Hizmet verdiğimiz sektörler olan; eğitim kuruluşları, sanayi kuruluşları, hastaneler, iş kuleleri ve sosyal yaşam merkezlerinin zamandan, finansal kaynaklardan ve iş gücünden maksimum verim elde etmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz. 

Catering alanında hizmet verdiğimiz grupların sağlığını korumak için, çağa uygun üretim teknolojisi ve hijyenik ekipman desteği ile donatılmış işletmemizde diyetisyen ve gıda mühendislerinden oluşan uzman kadromuz ve personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Yeterli ve dengeli beslenme ilkelerine ve toplumun genel alışkanlıklarına uygun gıda üretimini sağlamak temel ilkelerimizdir. Üretimde kullandığımız her malzemeyi gıda sektöründe bilinen, kaliteli ve güvenilir firmalardan temin etmekteyiz. Ürünlerimizin kontrolü, planlamadan malzeme teminine, üretimden servise kadar her noktada dikkat ve özenle yapılmaktadır.

Nixus aynı zamanda, endüstriyel mutfak kurulumlarınız için sizin yanınızda. Firmanızın, ofisinizin veya kurumunuzun ihtiyacı olan mutfak kurulumlarında sizlere yol gösteriyoruz. Proje çiziminden satın alma aşamasına kadar her an yanınızdayız

Müşteri talepleri ile yapılan yazılı ve sözlü sözleşmelerin özelliğine bağlı olarak yemeğin porsiyonlama ,sunum ve sunum sonrası temizlik hizmetleri gibi yemek servisi öncesi ve sonrası hizmetleri de vermekteyiz. Yine müşteri talepleri doğrultusunda özel kokteyller, yemekler, kutlamalar, kumanya ve özel gün organizasyonları düzenlemekteyiz